Menu główne

Szanowni Państwo

Wydział Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Polski Instytut Filantropii z Warszawy, Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Aktywa Plus Emilia Kowalska zapraszają zachodniopomorskie organizacje pozarządowe na spotkanie poświęcone „Pozyskiwaniu funduszy na działalność organizacji”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 26 lutego 2016 r. w godz. od 10:00 do 15:30 w sali 316 i 315 na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Cukrowej 8 w Szczecinie (budynek SIL).  

Spotkanie jest adresowane do wszystkich pracowników, wolontariuszy i działaczy organizacji pozarządowych zaangażowanych w pozyskiwanie funduszy oraz seniorów. Spotkanie podzielone zostało na dwa panele tematyczne:

1.  DOBRY TESTAMENT JAKO ŹRÓDŁO FINANSOWANIA ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ
2.  FUNDRAISING JAKO SPOSÓB POZYSKIWANIA FUNDUSZY DLA ORGANIZACJI

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Termin zgłoszeń: 25.02.2016 r.

Wszelkich informacji odnośnie organizowanego szkolenia udziela Pani Magdalena Pieczyńska Inspektor w Wydziale Współpracy Społecznej UM WZP tel. 91 44 16 224 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie finansowane ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego.

Więcej na: http://aktywneowes.pl/artykul/zapraszamy-na-bezplatne-spotkanie-pozyskiwanie-funduszy-na-dzialalnosc-organizacji-321

Zapraszamy