2013_01_29 Turniej

W dniu 14 stycznia 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowogardzie rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Do zawodów zgłosiły się wszystkie gimnazja naszej gminy. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym".

Oto klasyfikacja końcowa:
Dziewczęta:
1 miejsce – Gimnazjum nr 1 w Nowogardzie - opiekun Anna Łysiak
2 miejsce – Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie - opiekun Joanna Dzikowska
3 miejsce – Gimnazjum nr 3 w Nowogardzie – opiekun Bogdan Sobolewski

Awans do mistrzostw powiatu wywalczyły Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2.

Chłopcy:
1 miejsce – Gimnazjum nr 3 w Nowogardzie – opiekun Bogdan Sobolewski
2 miejsce – Gimnazjum nr 1 w Nowogardzie - opiekun Anna Łysiak
3 miejsce – Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie – opiekun Artur Gnych

Awans do mistrzostw powiatu wywalczyły Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 1.

W dniach 24 i 25 stycznia na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowogardzie rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn z nowogardzkich szkół: SP 1, SP 2, SP 3 SP 4, SP Orzechowo i SP Strzelewo.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy po trzy drużyny. W grupach mecze rozegrano systemem „każdy z każdym". Następnie po wyłonienie mistrza i wicemistrza grupy drużyny z grupy A i B grały mecze systemem pucharowym "na krzyż". Następnie przegrani walczyli o 3 miejsce, a zwycięzcy o mistrzostwo gminy. Oto jak przedstawia się klasyfikacja końcowa: