Menu główne

Nowogardzkie Forum Organizacji Pozarządowych wraz z Burmistrzem Nowogardu oraz Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej w Szczecinie Zaprasza Organizacje Pozarządowe z terenu Miasta i Gminy Nowogard na

"DZIEŃ NOWOGARDZKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH – który odbędzie się 15 września 2018r. w godzinach 12.00-16.00 w Nowogardzie (Plac Wolności).

Pragniemy przedstawić lokalnej społeczności działalność i różnorodność organizacji, zintegrować środowisko organizacji pozarządowych i tzw. dobre praktyki  ich działalności.  Planujemy także zajęcia rekreacyjno-sportowe i prezentacje przedstawicieli  na scenie, co będzie dodatkową zachętą do udziału w tym Dniu  mieszkańców Miasta i  Gminy Nowogard.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin można pobrać ze naszej strony lub w biurze Nowogardzkiego Forum Organizacji Pozarządowych Plac Wolności 1, 72-200 Nowogard.

Wypełnione formularze należy przesyłać do dnia 8 września drogą mailową na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

lub składać w wersji papierowej: w biurze Nowogardzkiego Forum Organizacji Pozarządowych lub w pokoju nr 5 Urzędu Miejskiego w Nowogardzie.