Menu główne

logo pomorze

logo karr

 

 

 

Projekt dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego

 

 

Nowogardzkie Forum Organizacji Pozarządowych Zaprasza Organizacje Pozarządowe z terenu Miasta i Gminy Nowogard na "DZIEŃ NOWOGARDZKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH" który odbędzie się 23 września 2017r. w godzinach 11.30-16.00 w Nowogardzie (Plac Szarych Szeregów).

Pragniemy przedstawić lokalnej społeczności działalność i różnorodność organizacji, zintegrować środowisko organizacji pozarządowych i tzw. dobre praktyki ich działalności. Planujemy także zajęcia rekreacyjno-sportowe i występy przedstawicieli na scenie, co będzie dodatkową zachętą do udziału w tym Dniu mieszkańców Miasta i Gminy Nowogard.
 

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin można pobrać ze strony www.nfop.nowogard.pl lub w biurze Nowogardzkiego Forum Organizacji Pozarządowych Plac Wolności 1, 72-200 Nowogard.

Wypełnione formularze należy przesyłać do dnia 8 września drogą mailową na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub składać w wersji papierowej:

  • w biurze Nowogardzkiego Forum Organizacji Pozarządowych
  • w pokoju nr 5 Urzędu Miejskiego w Nowogardzie.

Mieczysław Cedro
Nowogardzkie Forum Organizacji Pozarządowych